Střecha k houpačce VIP

Produkt nemá žiadne parametre.

• Rozmery,ktoré som potrebovala na striešku, som našla práve v tomto obchode

som spokojná

S vyrobkom som som spokojna

• Spoľahlivá, kvalitná.

Dostupnosť a rýchlosť.

Produkt nemá žiadne parametre.

Náhradní střecha k houpačce VIP. Rozměr: 110x169cm Barva: zelená.

• Rozmery,ktoré som potrebovala na striešku, som našla práve v tomto obchode

• ano je výborna.
    • nemám proti nič.

Som spokojný.

• , zakúpené v Jardin.sk

• výborná kvalita a dobrá cena

S dodaným tovarom som veľmi spokojná, materiál sa mi zdá dokonca kvalitnejší a farba krajšia ako bola pôvodná strecha za nova. Odporúčam.