Slnečník SUNRISE zelený

• je super a za výhodnú cenu

Som spokojná a to je dôležité

• , zakúpené v Mountfield

So slnečníkom som veľmi spokojná. Je dobre upevnitelný, široký a v neposlednej rade aj peknej farby. Dá sa pod ním príjemne posedieť. Nezistili sme žiadne závady. S rýchlosťou a kvalitou dodania sme veľmi spokojní. Bol to darček pre môjho otca k jeho 92 narodeninám a splnil svoj účel.

• Som spokojna s vyrobkom

Som spokojna s tym,ze som si mohla z pohodlia domova kupit tento slnecnik,ktory je v dobrej kvalite a za vybornu cenu.

Kvalitní Slnečník SUNRISE zelený za 46.00 Eur.

• je super a za výhodnú cenu

Som spokojná a to je dôležité

• Som spokojna s vyrobkom

• , zakúpené v Mountfield

• Perfektný, 3m priemer čo je super, farba veľmi pekná.
    • Dodáva sa bez stojana a dokúpiť žulový podstavec je dosť drahý špás.

Slnečník je veľmi pekný a kvalitný. Akurát ho treba dať na pevný podstavec, aby sa neprevrátil. My sme to vyriešili tak, že sme urobili betónový podstavec.